Hodnocení zákazníků

Pro milovníky kvalitního trávníku v okrasné zahradě!

Petr Bergr
14. 5. 2015
Děkuji Vám za skvělou spolupráci a přeji Vám hezký den.
 
 
 
Jiří Hroch
10. 5. 2015
Děkuji za zaslané těsnění a oceňuji solidnost a profesionalitu vaši firmy.
Přeji hezké dny a úspěchy v podnikání.
 
 
 
Jaroslav Kučera
9. 6. 2014
Když si kupujete závlahu tak Vám všichni slibují hory doly jak je jejich systém dokonalý a trumfují se. Avšak když dojde na realizaci či nějaký problém dávají od všeho ruce pryč!
Já mám právě opačnou zkušenost. Po koupi celého zavlažovacího systému od společnosti AGF jsem měl po dobu instalace plnou odbornou podporu (zdarma) a celou akci jsme spolu s kolegou co trošku dělá do vody zvládli v pohodě. Letos na jaře se z ničeho nic rozbilo čerpadlo, hrozil jsem se toho jaký to bude „martirium“ a co víc samozřejmě jsem ztratil záruční list.  Opak byl pravdou po zavolání do AGF následovala rychlá akce a do týdne bylo opravené čerpadlo zpátky – tomu se říká docela dobrej oddíl samozřejmě ne STS Chvojkovice Brod, ale AGF Kolín!!!
 
 
 
Petr Pálka
25. 4. 2014
Dovolte mi Vám touto cestou poděkovat za včasné vyřízení mé další objednávky. V této chvíli funguje automatické zavlažování nejen na zahradě za domem, ale je pravidelně kropen trávník před domem. Dokončil jsem díky Vašim radám zavlažování velkého trávníku u dcery a kapénkovou závlahu v okrasné části zahrady. Vše funguje bezvadně. A poměrně za levný peníz ve srovnání s nabídkami jiných firem.
A hlavně se u toho člověk něco naučí nového, úpravy a servis si mohu realizovat sám.
Ještě jednou děkuji za vstřícnost a ochotu poradit, případně obratem zaslat to, co jsem nutně ještě potřeboval.
 
 
 
Ing. Michal Šibrava
30. 1. 2014
Se zavlažovacím systémem jsem spokojený. Návrh rozmístění závlahy pokryl požadovanou plochu, neměl jsem k němu připomínky. Rychlost vyřízení objednávky byla výborná. Veškerý materiál jsme si vyzvedli u Vás v obchodě do druhého dne. Oceňuji rozdělení materiálu na jednotlivé větve. Montáž jednotlivých větví byla jednoduchá, pouze je nutné dát si pozor při utahování závitů, aby plastové části nepraskly. Asi jedinou výhradu bych měl k materiálu základní sestavy. Dodané plastové tvarovky jsem byl nucen nahradit měděnými. Vypouštěcí odvzdušňovací ventil netěsnil. Při plném tlaku v potrubí z něj tryskala voda.

Systém zatím funguje a doufám, že i nadále bude. Náměty na zlepšení… uvažoval bych o použití měděných tvarovek v základní sestavě a do sortimentu bych doplnil redukci na napojení kompresoru, která je nezbytná pro zazimování.

To je asi vše. Pokud budu mít příležitost, kontakt na Vás budu rozdávat dál.

 
 
MUDr. Jaroslav Chaluš
20. 5. 2012
Pokud projektujete okrasnou zahradu s anglickým trávníkem, neobejdete se bez zavlažovacího systému. Toto zařízení nabízené několika věhlasnými firmami s provedením Na klíč je ovšem na úrovni luxusu, který si může dovolit jen málokdo. Zvláště ne pro větší zahradu.
Na našem trhu se ale již delší dobu, jen trochu ve stínu, pohybuje v českém zastoupení americká firma Orbit s profesionálními, velmi kvalitními prvky, které lze sestavit snadno svépomocí.

Systém má širokou nabídku postřikovačů pro malé i velké plochy, jednoduché elektronické ovládání, k sestavení je třeba v největší míře jen ruka, vrtačka, nůž a montážní klíč.
A to hlavní! Individuální, vysoce profesionální přístup k zákazníkovi, pomoc při projekci podle plánu zahrady a aktuální rady potřebné při vlastním sestavování jsou tím nejcennějším, na čem si majitel firmy zakládá.

Mohu tak doložit vlastní čerstvou zkušeností. Systém byl pořízen za 25% nákladů vyčíslených firmou, která mi nabídla kompletní provedení. Pro zahradu vel. 1000 m2 lze systém uvést do chodu ve třech lidech za 3-4 dny, velkou většinu času trvají výkopové práce. A spuštěno na první našlápnutí! Seřízení prvků je intuitivní, jednoduché.
Jedinečná příležitost pro zahradní kutily a uživatele krásných zahrad!