O nás

Vážení zákazníci,
velmi si vážíme Vašeho zájmu o výrobky, které nabízíme v sortimentu zavlažovací a čerpací techniky. Naše firma, s prodejnou v Kolíně, začala působit v oblasti závlah již roku 1999. V roce 2017 se stěhuje do nových prostor v Praze 4, kde je umístěn prodejní sklad, a konzultační a předváděcí místnost.

V České republice zastupuje velkého amerického výrobce automatických zavlažovacích systémů ORBIT. Tato firma se již více než 40 let zabývá výrobou komponentů pro zavlažovací systémy. Jsou oblíbené zejména pro svou spolehlivost a moderní konstrukční řešení.

Většina firem v České republice nabízí instalaci automatických zavlažovacích systémů tzv. „na klíč“.
My jsme zvolili odlišnou cestu – realizaci automatických závlah způsobem „zhotov si sám“, která je nepoměrně levnější. Vycházíme z toho, že převážná část z nás může být s trochou šikovnosti sama tvůrcem zavlažovacího systému. Tento způsob realizace závlah je běžný také v USA a Kanadě.

Na základě praktických zkušeností jsme zařadili do nabídky i některé další výrobky ze sortimentu zavlažovací a čerpací techniky. Nabízíme jen spolehlivé a prověřené výrobky od renomovaných výrobců z České republiky a Evropy.

Naší snahou je umožnit vám pořízení spolehlivého profesionálního automatického zavlažovacího systému vlastními silami, tedy co nejjednodušeji a nejlevněji.

Pokud jste se rozhodli pro zavedení automatického zavlažovacího systému AZS Orbit, rádi Vám poskytneme na požádání podrobný návod na realizaci AZS ORBIT, pomůžeme s výběrem vhodné čerpací techniky a při nejasnostech poskytneme konzultace a pomůžeme se sestavením objednávky.

Přejeme Vám úspěšnou realizaci a doufáme, že budete s kvalitou a činností zavlažovacího systému plně spokojeni, jako stovky zákazníků před Vámi.