Rýhovací stroj

Pro usnadnění a urychlení výkopových prací při realizaci polní závlahy, automatizovaného zavlažovacího systému i dalších druhů zavlažování na zahradách, parcích a dalších zavlažovaných plochách Vám doporučujeme využití profesionálního rýhovacího stroje z USA Vermeer RT60.

Rýhovací stroj lze použít i pro ostatní zemní práce, kde je nutné vyhloubit drážky v zemi do maximální hloubky 30 cm a šířky 8 cm. Šířka drážky je daná a nelze ji měnit. Hloubku drážky je možné přizpůsobit potřebě. Rýhovací stroj je vybaven čtyřdobým motorem Honda GX 160 o výkonu 6 HP, je na bantamových kolech a je konstrukčně vyřešen tak, že není třeba aby byl vybaven pojezdem.

Obsluha rýhovacího stroje není náročná. Šnekový dopravník jež je součástí drážkovacího stroje vyhrnuje zeminu v dostatečné vzdálenosti od hloubené drážky. Rýhovací stroj Vermeer RT60 lze běžně přepravovat na přívěsu za osobní automobil. Je vybaven manipulačními držadly pro případné přenesení a úchyty na popruhy pro upevnění při přepravě.

Rychlost hloubení drážky (pracovní rychlost) se pohybuje kolem 1 metru za minutu. Záleží na typu půdy, ve které jsou drážky hloubeny. Hloubení s rýhovacím strojem Vermeer RT60 může provádět pouze v zemitém podloží (ne ve skále apod.). Rýhovací stroj je využíván v celém světě jako neocenitelný pomocník při přípravných pracech pro realizaci závlažování, výkopů pro kabely či potrubí.

Výhodou rýhovacího stroje je, že neničí trávník širokým výkopem. Snadno tak můžete položit potrubí pro závlahu i když je již trávník založen.

Podmínky zapůjčení rýhovacího stroje Vermeer RT60

Pro zapůjčení rýhovacího stroje je třeba předložit 2 doklady totožnosti a složit vratnou kauci ve výši 5000 Kč.
Rýhovací stroj je nutné předem telefonicky rezerovat na prodejně. Kontakt